yukleniyor


Hizmetlerimiz

Kahvaltı

Cumhuriyetköy'ün doğayla iç içe, meşe ormanlarının kokusu eşliğinde edilen kahvaltının keyfine varın! Aileniz ve sevdiklerinizle hafta sonu güne güzel bir başlangıç için kuşkusuz doğru yer. Çocuklarınıza özel alanlar. Açık alanda, kendinizi şehir stresinden uzaklaştırabilirsiniz.

 

Et-Mangal

Cumhuriyetköy'de  meşe ormanları içinde güneş,çim,temiz hava eşliğinde saat 13 'ten sonra ister bizden her şeyinizi alın etlerimizi ,salatamızı, köy yoğurdundan yayık ayranımızı,patatesimizi deneyin,ister alkol hariç dışarıdan her türlü yiyecek ve içeceğinizi getirin biz size masanızı mangalınızı,tabak ,çatal ,bıçak ,bardağınızı verelim.Bu arada bizden salata,patates ,kömür semaverde çay gibi taleplerinizi de karşılayalım.Tesisimizde alkol satışı ve servisi yoktur , dışarıdan da kabul edilmemektedir.

Kır Düğünü, Kına, Nişan,Sünnet

Ayşe Teyze Bağ Bahçe Beykoz, Cumhuriyetköy'de yer alan kır düğünü mekanıdır. Kır düğünü,kına ,nişan,sünnet konusunda  kendi ve çözüm ortaklarının   tecrübelerini sizlerle paylaşan müşteri odaklı hizmet adına “düğün sizin misafir sizin biz sizin adınıza misafirlerinizi ağırlıyoruz” sloganı aynı zamanda esnek menü ve fiyat seçenekleri ile samimi bir hizmet anlayışıyla sunmaktadır.


 


 

Kurumsal Organizasyonlar

Ayşe Teyze Bağ Bahçe’de, iş toplantıları, bayi toplantıları, ürün tanıtımı gibi etkinlikler düzenleyebilirsiniz. 600 kişilik açık alan oturma kapasitesinde,200 kişilik tamamen kapalı oturma alanı ,4 kadın 3 erkek tuvaleti ,mescit,jenaratör,açık ve kapalı mutfak ve servis alanları  ve istenirse çözüm ortaklarımızla birlikte müzik,video çekim,çeşitli takım oyunları ve farklı aktiviteler planlayabileceğiniz 5 dönüm ormanlık ve yeşil alanın iç içe geçtiği  şehir stresinden uzaklaşabileceğiniz bir mekandır.
Yukarı Git