yukleniyor
Kahvaltımız Hakkında

Kahvaltı günün en önemli ve aynı zamanda   en keyifli öğünü. Yalnız dışarıda kahvaltı etmeyi tercih ettiğinizde normal kahvaltı saatlerinizin dışında biraz daha geç bir  zaman diliminde kahvaltı yapabileceksiniz. Birde mekana gidene kadar yaşayabileceğiniz İstanbul trafik streslerini de üstüne eklersek oynayabilecek kan  şekeri düzeyleri  bize  “aç misafir tehlikeli misafir” olabilir durumuna da hazırlıklı olmayı öğretti. Size öyle bir kahvaltı hazırladık ki  bilinenler dışında yöresel ürünlerde ekledik.


Üstelik kahvaltı serpme olarak başlıyor ama daha sonra masada  ne  eksildiyse hemen yenileniyor yani açık büfeye dönüyor. Amaç çok sevdiğinizden istediğiniz kadar ikram edelim, eğer tüketmekten çok hoşlanmadığınız bir ürün var ise   boşuna israf edip çöpe atmayalım. Ekstra olarak sucuk güveç , yumurtalı sucuk, muhlama, haşlanmış yumurta, gözleme, taze sıkma portakal suyu, patates kızartması da ekleyebilirsiniz kahvaltınıza. 


Serpme Kahvaltı 

Kaşar Peynir, Beyaz Peynir, Tulum Peynir, Köy Peyniri, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, Bal, Kaymak, Acuka, Zeytinyağ, Zahter, Ayva Reçeli,Çilek Reçeli,Vişne Reçeli, Tahin Pekmez, Sigara Böreği, Haşlanmış Fırınlanmış Patates, Omlet, Süzme Yoğurt, Domates, Biber, Salatalık, Güveç Menemen, Köy Ekmeği, Semaver Çay.


    

Kahvaltı Ekstraları 

Sahanda Yumurta

Haşlanmış Yumurta

Sucuk Güveç

Muhlama

Patates Kızartması

Gözleme

Sucuklu Yumurta

Taze Sıkma Portakal Suyu


Yukarı Git